Офіційний сайт ТРЦ Магелан м.Харків

Про ТРЦ Магелан

     Торгівельно-Розважальний центр знаходиться на стадії будівництва. Запланована дата вводу об'єкта в експлуатацію  1.09.2011 рік.

     Регіональний Торгівельно-розважальний центр, що надає відвідувачам можливість придбання товарів повсякденного попиту по середніми цінами, а також непродовольчих товарів середнього позиціювання, що дозволяє поєднувати процес покупок з розвагою і відпочинком.

Розташування:

     Торгівельно-розважальний центр розташований на перетені великих транспортних магістралей – проспекту Л.Свободи та Кільцевої дороги, в 10-хвилинній доступності від центру міста, в найкрупнішому районі Харкова – Дзержінський (259,6 тис. чоловік). Це район, в який входить значна частина центру міста, житлові масиви Павлове Поле, Шатіловка і Олексіївка. Район в якому знаходиться ТРЦ межує з Ленінським - чисельність населення -117,1 тис. і Київським -173,0 тис. чоловік.

Характеристики ТРЦ:

Мешканці опорної зони – 150 000 чол.
Автомобілі – 17 000 авт./день.
Відвідувачів – 25 000 чол./день.

Концепція ТРЦ:

Площа ділянки - 8,2 га
GBA - 93 470 м.кв
GLA - 62 500 м.кв
Поверхи - 3
Паркінг - 900 м/місць

     До складу ТРЦ увійдуть: гіпермаркет «Країна» площею 18 тис.кв.м., супермаркет побутової техніки, спортивний супермаркет, дитячий супермаркет, торгівельна галерея мережевих орендарів, фуд-корт, ресторани, розважальна зона (каток, дитячий ігровий комплекс, боулінг і більярд, 5-ти зальний мультиплекс, картинг-центр).

     Поєднання якорів - продовольчого гіпермаркету і мультиплексу, льодового катка з торгівельною галереєю дозволить залучити в ТРЦ велику кількість відвідувачів.

           

           

           

           

Поєднання якорів – продовольчого гіпермаркету і мультиплексу, льодового катка з торгівельною галереєю дозволить залучити в торгівельно-розважальний комплекс багато відвідувачів.

Развлечения!

Для детей

Гипермаркет "Караван"

Wi-Fi-доступ Интернет